Yooneek Media

Yooneek Media

Yooneek Media je projekt s celosvetovými ambíciami založený v roku 2017 v Košiciach na Slovensku s hlavnou myšlienkou pomôcť podnikateľom v oblasti marketingu. Začínali sme ako agentúra zameriavajúca sa hlavne na spravovanie facebook stránok a facebook reklám, no postupne sme rozšírili naše služby o google reklamy, tvorbu webových stránok na mieru, SEO, copywriting, grafické služby a mnoho ďalšieho. Viac sa dozviete na stránke "Naše služby".

V našom tíme máme rokmi a skúsenosťami ostrieľaných ľudí, ktorí Vám radi pomôžu dostať Váš biznis k vytúženému cieľu. Nič nenechávame na náhodu, a preto sa aj my sa neustále rozvíjame a získavame nové skúsenosti, nakoľko vieme, že online marketing sa rozvíja nenormálnou rýchlosťou a to čo bolo pravdivé včera, je dnes už klamstvom.

Okrem samotných služieb sa zameriavame aj na vzdelávanie ľudí, ktorí majú záujem rozširovať si vedomosti v oblasti marketingu a taktiež na vzdelávanie firiem, ktoré chcú zodpovednosť o marketing prevziať do vlastných rúk. Vzdelávanie je pre nás neodmysliteľnou súčasťou v našej agentúre, nakoľko sme si vedomí toho, že je veľmi dôležité dávať získané skúsenosti späť do komunity ľudí, ktorí to vyhľadávajú a potrebujú. Preto sme sa rozhodli okrem živých workshopov ponúkať aj online kurzy, ktoré sú praktickejšie a hlavne dostupné kedykoľvek a kdekoľvek. Viac sa dozviete na stránke "Vzdelávanie".

V prípade záujmu o spoluprácu nás určite neváhajte kontaktovať na adrese info@yooneek.media.

Tešíme sa na Vás.

Kde

Hviezdoslavova 7, Košice, Slovakia

Navigovať

Kategória

Služby

KONTAKT

Telefón

+421 915 600 850